KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044482

nr 1204 4482

John Broberg

(1892-1979), Sverige

Oljemålning, John Broberg (1892-1979). Signerad, daterad 1944. Olja på pannå, 35x27 cm

John Broberg, svensk bildkonstnär född 1892 i Sandviken, död 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 september 2018
kl 19:12:00

John Broberg

Läs mer om John Broberg